Pompa HTL 201

do ciągłego smarowania małych urządzeń hydraulicznych


Dysze natryskowe

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy dysze natryskowe o uniwersalnym zastosowaniu. Są to urządzenia przeznaczone przede wszystkim do rozpylania różnego rodzaju substancji, pokrywania rozmaitych powierzchni, a także spryskiwania i zraszania obiektów przemysłowych, takich jak hale produkcyjne czy magazyny. Wykorzystuje się je także do dezynfekcji oraz nawilżania pomieszczeń.

Dużym udogodnieniem jest również możliwość wyboru kątów oraz siły rozpylania, od płaskiego do pełnego strumienia. Dostępne w naszej ofercie dysze natryskowe wykorzystuje się w przemyśle maszynowym i motoryzacyjnym, chemicznym i spożywczym, a także w chłodniach czy w systemach bezpieczeństwa. Świetnie sprawdzają się również przy usuwaniu zanieczyszczeń.

Produkty te charakteryzują się wysoką trwałością. Są wykonane z doskonałego gatunkowo mosiądzu, stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Zapraszamy do składania zamówień.

Dysza standardowa

Funkcjonalne akcesoria pozwalające na rozpylanie różnego rodzaju substancji w halach, magazynach i innych pomieszczeniach o dużej powierzchni. Wykorzystuje się je także do usuwania zanieczyszczeń z rozmaitych powierzchni. To standardowe rozwiązanie dla przemysłu - akcesoria niezwykle wydajne, funkcjonalne i niezawodne.

 
Dysza kontrolowana elektronicznie

Mogą Państwo zdecydować się na nowoczesne urządzenia, mogące być kontrolowane elektronicznie. Ich użytkowanie jest wyjątkowo proste i komfortowe. Z obsługą poradzi sobie każdy pracownik, bez konieczności przechodzenia skomplikowanych szkoleń. Oferowane produkty pozwalają na sprawne rozpylanie różnego rodzaju substancji i czyszczenie zabrudzonych powierzchni.