Pompa HTL 201

do ciągłego smarowania małych urządzeń hydraulicznych

BDS / Pozostałe elementy

Kalamitka

Do podawania środka smarnego do rozdzielacza stosowana jest kalamitka, czyli popularna smarowniczka. Jest ona wykorzystywana w urządzeniach technicznych, maszynach przemysłowych i pojazdach, przede wszystkim w łożyskach ślizgowych. Pozwala na skierowanie smaru bądź oleju do określonych miejsc. Oferujemy akcesoria do środków płynnych i stałych.

Dostępne w naszym asortymencie kalamitki spełniają wyjątkowo rygorystyczne normy. Muszą być niezawodne, ponieważ odpowiadają za sprawność i bezpieczeństwo pracy urządzeń przemysłowych i pojazdów. Mogą Państwo wybierać spośród modeli prostych, płaskich oraz wklęsłych, wykonanych ze stali ocynkowanej i nierdzewnej, a także mosiądzu.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych zaworków, warto zdecydować się na produkty dostępne w tej kategorii. Zapewniamy szeroki wybór elementów, a także możliwość zrealizowania niestandardowych projektów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą podjąć najlepszą decyzję zakupową i najlepiej dopasować smarowniczki do konkretnych urządzeń.