Pompa HTL 201

do ciągłego smarowania małych urządzeń hydraulicznych

Lincoln

 

 

 

Systemy centralnego smarowania

Już od 1992 roku projektujemy profesjonalne układy centralnego smarowania. Do naszej pracy należy ich dystrybucja, montaż oraz serwis. Nasi Klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa i liczyć na fachową pomoc.

Zajmujemy się w sposób kompleksowy wszelkimi urządzeniami, maszynami przemysłowymi i pojazdami wyposażonymi w układ smarowania. Oferujemy dostęp między innymi do takich elementów jak dozowniki, kalamitki, dysze natryskowe, przewody czy złączki. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem podzespołów sterujących.

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio skonfigurowane centralne smarowanie potrafi ułatwić użytkowanie oraz obniżyć koszty pracy linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń przemysłowych i różnego rodzaju pojazdów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zoptymalizowanie zużycia poszczególnych elementów systemów, takich jak np. powierzchnie trące. Zmniejszają ryzyko pojawienia się awarii, zwiększają wydajność urządzeń i podnoszą efektywność smarowania.

Nasze układy doskonale sprawdzają się w niemal każdej branży, od przemysłu maszynowego i stalowego, przez branżę energetyczną, aż po przemysł spożywczy, chemiczny czy przetwórstwo tworzyw sztucznych.

progresywne

jednoliniowe

dwuliniowe

wieloliniowe

natryskowe

impulsowe

QLS

BDS

 

 

 

 Mieszane systemy smarowania

dwuliniowo-progresywne

wieloliniowo-progresywne

Central lubrication systems.pdf